Projekty drogowe i nadzór inwestorski

Napisany przez admin : stycznia 10, 2017

Witam serdecznie na mojej stronie.

Oferujemy Państwu wykonanie projektów dróg, parkingów, chodników, zjazdów i organizacji ruchu fachowo i w przystępnej cenie. Nasza rola nie kończy się na oddaniu inwestorowi projektu i odebraniu zapłaty. Pomagamy przejść przez cały proces projektowania aż zdobycia pozwolenia na budowę i realizacji inwestycji.

Pomagamy inwestorom przejść przez cały etap zdobycia pozwolenia na budowę, dopełnieniu formalności związanych z rozpoczęciem i zakończeniem budowy a także doradzam w dobraniu odpowiednich rozwiązań technicznych i rozwiązaniu problemów związanych z samą realizacją. Pozornie prosty temat, gdy jest źle prowadzony, może ciągnąć się latami, dlatego ważne jest aby skorzystać z wiedzy doświadczonego projektanta, który pozwoli na szybkie i bezproblemowe zrealizowanie inwestycji.

Dla biur architektonicznych oferujemy współpracę w zakresie branży drogowej. Wykonuję projekty dróg wewnętrznych, parkingów, zjazdów, organizacji ruchu, odwodnienia. Oferujemy również doradztwo, sprawdzenie przejezdności, widoczności pionowej i poziomej, spadków itp. na już zaprojektowanych parkingach. Niejednokrotnie zdarzyło mi się wyłapać z pozoru błahe błędy, które mogłyby spowodować duże problemy po wybudowaniu.

Projekt zjazdu i parkingu wykonamy na terenie całego kraju a zwłaszcza w pobliżu miejscowości: Rabka Zdrój,  Zakopane, Nowy Targ, Rabka Zdrój, Chyżne, Lubień, Mszana Dolna, Limanowa, Nowy Sącz, Wadowice, Kraków, Oświęcim, Tychy, Wieliczka, Olkusz, Jaworzno, Chrzanów, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Katowice, Będzin, Bytom, Gliwice, Zabrze, Chorzów, Ruda Śląska,